Darmowa dostawa od 5000zł

Meble marki Krisento - Początek Bloga

2023-08-24 19:26:00
Meble marki Krisento - Początek Bloga

Przedstawienie Marki


Firma Krisento została zarejestrowana 13.02.2019r. tj. dzień przed walentynkami. Dla wielu 13-tka jest pechową liczbą, jednak w naszej firmie przynosi niebywałe szczęście. Pierwsza sprzedaż miała miejsce, już drugiego dnia istnienia firmy - dokładnie w święto zakochanych 2019r. Ten dzień również wiele dla nas znaczy. Już wtedy pokochaliśmy sprzedaż online, a skoro dzisiaj możesz o tym przeczytać na naszym blogu, to znak, że ta miłość nadal trwa i kwitnie :)

Data powstania firmy

A mówią, że początki bywają trudne...

Nie w tym przypadku. Od samego początku udaje nam się sprzedawać naszym klientom, nie tylko niedrogie i dobre produkty, ale przede wszystkim zadowolenie. Przez ostatnie 4,5 roku naszej działalności w sprzedaży internetowej, obsłużyliśmy kilkadziesiąt tysięcy klientów detalicznych, hurtowych, szkół, przedszkoli, oraz uczelni! Wielu z Was, nadal do nas wraca, po kolejne meble dla siebie, oraz poleca nasz sklep rodzinie i znajomym. Bardzo Wam dziękujemy!

Skąd pomysł na bloga?

Część kupujących zadowolonych z naszych produktów, oraz pomocy telefonicznej i mailowej, doradzała, abyśmy zaczęli prowadzić bloga z poradami kwitując: "Znacie się na meblach jak nikt!". Na początku nie wierzyliśmy, że może to zainteresować klientów. Dziś natomiast, tak wiele osób, o tym wspomina i dziękuję za wsparcie zakupowe, że postanowiliśmy spróbować! Teraz to Wy wspieracie nas. W dodatku firma prężnie się rozwija, asortymentu przybywa, więc i blog się przyda.

Blog Meblowy - Jakie informacje tu znajdziecie?

W naszych artykułach, będziecie mogli przeczytać głównie o tym:
  1. Jak odmienić swoje wnętrza?
  2. Jak dobierać kolory mebli do wystroju pokoju?
  3. Jakie są aktualne trendy w meblarstwie?
  4. Jakie kolekcje mebli są w modzie?
  5. Czym są meble modułowe?
  6. Na co zwracać uwagę przy zakupie mebli?
  7. Jak rozpoznać podrabiane meble?
i wiele więcej.

Jeśli interesuje Was, jakiś szczególny temat - zapraszamy do pisania na kontakt@krisento.pl
Postaramy się przygotować odpowiedni artykuł.

Czym się wyróżniamy?

Przede wszystkim profesjonalną obsługą klienta. Jak to mówią, najgorszy sprzedawca to taki, który nie zna swojego towaru. Codziennie pomagamy podczas zakupu i wątpliwości. Obsługujemy dziennie setki klientów z różnych regionów Polski. Doskonale znamy nasze meble, oraz ich sposób montażu. Nie musimy nawet zaglądać w instrukcję. Czasem dwa słowa np. "proszę obrócić element", pomagają klientom w błyskawicznym złożeniu mebla. Dlatego odbieramy telefony, odpisujemy na pocztę elektroniczną i SMS-y. Możesz się w łatwy sposób o tym przekonać, składając zamówienie np. przez telefon.

Sprzedaż mebli

W pierwszych dniach, prowadziliśmy sprzedaż wielu różnych produktów. W krótkim czasie, okazało się jednak , że najlepiej czujemy się w branży meblarskiej. Właściciel naszej firmy, od młodych lat pracował przy montażu mebli, więc łatwym dla nas okazało się wyspecjalizowanie w tej dziedzinie. Obecnie pracujemy nad nowymi wzorami szafek, sposobem bezpiecznego pakowania, oraz usprawniamy sposób wysyłki. W chwili obecnej udaje nam się wysyłać meble, nawet w dniu złożenia zamówienia! Zastanawiasz się jak to możliwe? To bardzo proste, wszystkie meble są spakowane i gotowe do wysyłki w naszym magazynie. Wystarczy nakleić etykietę na karton. Produkcja działa cały czas, wytwarzając po kilkadziesiąt sztuk każdego modelu, który się kończy. Jedyny minus tego rozwiązania jest taki, że nie jesteśmy w stanie wyprodukować pojedynczej sztuki mebla.

Jakie meble znajdziecie w naszym "salonie meblowym online"?

Liczba artykułów na naszej stronie jest bardzo duża i ciągle rośnie. W skrócie znajdziecie u nas: szafki i słupki do łazienki, meble do salonu, krzesła i regały do biura czy biurko do pokoju dziecięcego.
Zachęcamy do sprawdzenia oferty na
krisento.pl


Krótkie podsumowanie

To już niestety koniec pierwszego artykułu. Mamy nadzieję, że się podobało. Już niedługo na tej stronie, znajdziecie wiele porad z branży meblarskiej i wystroju wnętrz.
Zapamiętajcie ten dzień - razem tworzymy historię.

Zespół ekspercki krisento.pl

Autor:Zespół ekspertów krisento.pl